İbrahim Tatlıses Almanyaya Gitti Video İzle

14 Mart tarihinde silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan İbrahim Tatlıses bu gün (6 Nisan)taburcu oldu. Hastaneden saat 05.00 sıralarında çıkan Tatlıses yoğun güvenlik önlemleri altında özel bir ambulansla Atatürk Havalimanı’na götürüldü.
Fizik tedavisi görmek üzere Sağlık Bakanlığı’na ait özel ambulans uçakla saat 06:00 da Almanya’ya gönderildi.
Tatlıses’in uçağa binişi ve öncesi gazetecilerin görüntü almalarını engellemk için korumalar etten duvar ördü.

 

56 kere okundu

6 Nisan 2011
bosluk

Tatlısesin Milletvekilliği Aday Adayı Dilekcesi

Tatlıses’in vurulduğu günden beri  merak edilen sorulardan biriside. Vurulmasaydı gerçekten  AKP’den aday adayı olacakmıydı oldu kuşkusuz. Artık bu soru cevabını buldu ünlü  sanatçının dilekcesi  amcasının oğlu Abdullah Tatlı tarafından Başbakanlık çalışma ofisine teslim edildi.

Tatlısesin amcasının oğlu olan Abdullah Tatlı’nın yaptığı açıklamada geçen gün başbakanın Tatlısesi ziyaret sırasında “ziyaret görüntüleri için tıklayınız” Başbakanın Tatlısesin adaylık başvurusu için gerekli evrakların getirilmesi talimatını vardiğini belirtti.

Not: Resmi büyütmek için resme tıklayınız Firefox kullanıyorsanız Ctrl tuşu basılı iken maus topunu aşağı indiriniz Explorer kullanıyorsanız sağ altta bulunan %100 kısmını büyültünüz

89 kere okundu

26 Mart 2011
bosluk

ibrahim Tatlıses Vuruldu

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses 13 mart gecesi Maslak’ta silahlı saldırıya uğradı. Kalaşnikof marka silahla açılan ateş sonucu başından vurulan Tatlıses Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı durumu ciddi olduğu belirtildi. Maslak’taki Nurol Plaza’da gerçekleştirilen bir program çekimine katılan türkücü Tatlıses, çekimin ardından aracına bindiği sırada saldırı gerçekleşti. Başka bir araçtan uzun namlulu silahlarla açılan ateş sonucu, mermilerden biri Tatlıses’in başına isabet ederken, ünlü sanatçının yanında bulunan asistanı Buket Çakıcı da yaralandı.

 

İncelemede 20’ye yakın kalaşnikof mermisine ait kovan bulundu. Polis görgü tanıklarının ifadeleri sonucu çalışmalara başlarken, bölgedeki MOBESE kameraları da incelemeye alındı.

 

Tatlı sesi v

Vurulduktan Sonraki Son Sözleri:

Tatlıses’in yayın ekibinden bir kişi tatlısesin vurulduktan sonra bilincinin açık oldugunu ve sunları söyledi “‘Olur mu yaaa? Olur mu hiç?’ diye art arda tekrarlıyordu.” dedi

Videolar:

 

Hastaneye Kaldrılırken:

 

 

Doktorların Açıklaması :

54 kere okundu

14 Mart 2011
bosluk
İdman Son Yazılar FriendFeed

Kategoriler