Müzik Cd Sini Mp3 Dosyasına Çevirme Programı İndir-Track Cdlerini Mp3 Çevirme Programı İndir


  • Anasayfa
  • Müzik Cd Sini Mp3 Dosyasına Çevirme Programı İndir-Track Cdlerini Mp3 Çevirme Programı İndir

Bir müzik (Audio) cd sini kopyalamanız mümkün değildir müzik marketlerden aldığınız müzik cd’lerinin içinde 6-7 tane müzik vardır ancak siz bunları mp3 veya telefonunuza atamazsınız bunun için bu programı kullanmalısınız.

İndirme Linki En Altta

Program Kullanımı:

AudioGrabber yazılımını indirdiyseniz, sisteme kurabilirsiniz. AudioGrabber, varsayılan olarak genellikle C:\Program Files\audiograbber klasörüne yüklenir. Eğer yazılım masaüstüne kısayol bırakmadıysa bu yolu kullanarak programa ulaşabilirsiniz.

Çevirme İşlemi

Müzik Cd sini sürücünüze takınız. Program cd deki müzikleri otomatik algılayacktır. Yandaki resmdeki gibi çevirmek istediğiniz müzikleri seçiyorsunuz.

 

 

Program normalde çevirdiği dsyaları kendi klasörü içine yazıyor. Ancak eğer isterseniz, bu klasörü de değiştirmeniz mümkün. Bunun için program açıkken Settings>General Settings kısmına giriyoruz. Girdiğimizde ‘Directory to store files in’ bölümünü yeni açılan pencerede en tepede göreceksiniz. Normalde varsayılan olarak daha önce de dediğimiz gibi C:\Program Files\audiograbberyolu kullanılır. Ancak ‘Browse’ kısmına girersek, istediğimiz yere dosyaların yazılmasını sağlayabiliriz.

Bazı kasalarda iki adet optik sürücü veya harici yada sanal sürücü  de kullanıyor olabilirsiniz. Ancak AudioGrabber, varsayılan olarak sadece ana sürücünüzü kullanır. Eğer diğer sürücüler arasındaseçim yapmak istiyorsanız yine Settings>General Settings kısmına girerek ‘CD ROM access method’ kısmında görünen aygıtınızı değiştirmeniz mümkün. Böylelikle diğer  sürücüde de Audio CD’nizi MP3′e çevirebilirsiniz.

 

 

Program, ilk yüklendiğinde Audio CD‘nizdeki track’leri MP3 yerine WAV formatına çevirebilir. Bunun ayarını da isterseniz değiştirelim: Önce yazılım açıkken yukarıdaki ayarlardan ‘MP3′ yazan kısmı tıklıyoruz.Yeni açılan pencerede tepede ‘Grab to’ bölümünü göreceksiniz. Bunu gördüğünüzde ‘Direct Rip and Encode to MP3 file’ seçili olmalı. Bu bölüm seçili olduğu müddetçe MP3′e dönüşümü sağlayabilirsiniz. WAVformatında bir sonuç almak isterseniz de yine bu ayarlardan bunu yapmanız mümkün

Listedeki seçili track’leri MP3′e çevirmek için artık tek yapmanız gereken yukarıdaki fonksiyonlardan “Grab”(El Simgesi) tuşuna basmak. Bu yazılım sayesinde, 5 dakikalık bir track yaklaşık olarak 30-40 saniyede MP3 dosyasına çevrilebiliyor. Bu işlemin sonunda seçtiğiniz tüm track’ler artık birer MP3 dosyasına dönüşmüş oluyor.

 

Mp3 lerinizi telefon melodinize uygun hale getirmek istiyorsanız bu programı öneriyoruz.

 

İndirme Linki:

http://ul.to/xond6c21

Eğer bu siteden dosya indirmeyi bilmiyorsanız buradan bilgi alabilirsiniz.

2.263 kere okundu

Share and Enjoy: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks

Müzik Cd Sini Mp3 Dosyasına Çevirme Programı İndir-Track Cdlerini Mp3 Çevirme Programı İndir ile Benzer Yazılar:

24 Mart 2012 Saat : 11:12

Müzik Cd Sini Mp3 Dosyasına Çevirme Programı İndir-Track Cdlerini Mp3 Çevirme Programı İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

İdman Son Yazılar FriendFeed

Kategoriler